skip to Main Content

Expertisecentrum
Amsterdam UMC (locatie AMC)
Afdeling Endocrinologie
Meibergdreef 9
1105 AZ Amsterdam

Volwassenpoli:
Mw. Prof. dr. C.E.M. Hollak c.e.hollak@amsterdamumc.nl
Mw. Dr. M. Langeveld m.langeveld@amsterdamumc.nl
Poli spreekuur: donderdag van 09:00 tot 12:00 uur

contact:
Lydia Veerhuis a.h.veerhuis@amsterdamumc.nl
coördinator tel.nr. 02 05 66 45 58

Shirley Klein shirley.klein@amsterdamumc.nl
research verpleegkundige tel.nr. 02 05 66 59 72

voor spoedoverleg met internist:
tijdens en na kantooruren: tel.nr. 02 05 66 69 67
bij geen gehoor: tel.nr. 02 05 66 91 11
vragen naar de dienstdoende internist voor erfelijke stofwisselingsziekten.

Kinderpoli:
Prof. dr. F.A. Wijburg f.a.wijburg@amsterdamumc.nl
Dr. M. M. M. G. Brands m.m.brands@amsterdamumc.nl

contact:
Esther Schneider e.schneider@amsterdamumc.nl
tel.nr. 02 05 66 88 90
(aanwezig op dinsdag, woensdag en donderdag)
Evelien Tump e.tump@amsterdamumc.nl
Verpleegkundig specialist in opleiding
tel.nr. 02 05 66 14 55
(aanwezig van maandag t/m donderdag)

Back To Top
X